2022 Yılı Aboneliği Devam Eden E-kitaplar

İdeal Online Din Bilimleri

http://www.idealonline.com.tr/IdealOnline/

 

"İdealonline”, Din Bilimleri alan kitaplarını bir platform altında toplayan, kapsamlı bilgiye Türkçe kaynaklarda da ulaşılmasını sağlayan ve bunları okuyucuların hizmetine sunan veri tabanıdır. Bu alanda eğitim hizmeti veren araştırma merkezleri için yayınlara daha kolay erişim imkanı sunmaktadır.

Din Bilimleri İçerik; 1.000+ Tam Metin Din Bilimleri Alan Kitabı

 

 

İdeal Online Tıp Kitapları

http://www.idealonline.com.tr/IdealOnline/

 

 

İdealonline Süreli Yayın Veritabanı sosyal bilimler ve fen bilimleri alanlarında oldukça geniş ve zengin bir koleksiyona sahiptir. Veritabanı; tarih, dil ve edebiyat, sosyoloji, siyasal bilimler, eğitim, kültür&sanat, müzik, ekonomi&finans, sağlık bilimleri, mühendislik, psikoloji, hukuk gibi alanlarda  akademik ve popüler dergilere elektronik ortamda erişim imkanı sağlar.

 

 

Masterfile Reference Ebook Collection

http://search.ebscohost.com/login.aspx?authtype=ip,uid&profile=ehost&defaultdb=e864sww

 

Bu veri tabanı dünyanın önde gelen yayıncılardan derlenmiş ve genel ilgi alanlarına dair kaynakları barındıran dünyanın en kapsamlı tam metin popüler dergi kaynağıdır. Ek olarak, referans kitapları ve kapsamlı bir görsel koleksiyonu sunar. MasterFILE Complete ile işletmeden sağlığa, fitness ve spordan dinlenme ve eğlenceye, bilimden kültürel çalışmalara, eğitimden modaya kadar birçok konuyu kapsar.

 

 

ProQuest Ebook Central

https://ebookcentral.proquest.com/lib/usak-ebooks/home.action

 

İşletme, Ekonomi, Antropoloji, Bilgisayar&IT, Güzel Sanatlar, Mühendislik ve Teknoloji, Eğitim, Tarih, Dil&Edebiyat, Tıp, Psikoloji, Fiziki Bilimler, Fen Bilimleri, Din ve Sosyal Bilimler gibi 15 ana konu başlığı altında sınıflandırılmış yüzlerce alt başlık içermektedir. Elektronik kitap ( 243.266 adet sınırsız tam metin erişim). (DDA kapsamında 1.335.442 adet, sayfa sınırı olmadan günlük 5 dakika erişim.)

 

 

 

 

 

Satın Alınan E-kitaplar 

Ebsco

Kitap Listesini İndirmek İçin Tıklayınız

 

Science Direct

 

Kitap Listesini İndirmek İçin Tıklayınız

 

 Gale

 

Kitap Listesini İndirmek İçin Tıklayınız

 


Oluşturma: 26 Mayıs 2018