2021 Yılı Aboneliği Devam Eden E-kitaplar

Cambridge Kitapları

Cambridge University Press’in Fen Bilimleri, Mühendislik , TIP ve Sağlık Bilimleri alanında yayımladığı 8,500’den fazla elektronik kitaba tam metin erişim ve kullanım hakkı kurumumuza sunulmuştur. Nobel Bilim Ödülü kazanmış bilim insanlarının kitaplarına, Prose ödülü almış bir çok kitap dahil, akademik yayıncılıkta kaliteyi temsil eden binlerce kitaba erişim ve indirme imkanı artık elinizde. PDF olarak indirme, kaydetme ve paylaşmak  https://www.cambridge.org/core/what-we-publish/books platformu üzerinden sağlanmaktadır.”

 

İdeal Online Din Bilimleri Kitapları

 "İdealonline”, Din Bilimleri alan kitaplarını bir platform altında toplayan, kapsamlı bilgiye Türkçe kaynaklarda da ulaşılmasını sağlayan ve bunları okuyucuların hizmetine sunan veri tabanıdır. Bu alanda eğitim hizmeti veren araştırma merkezleri için yayınlara daha kolay erişim imkanı sunmaktadır.

Din Bilimleri İçerik; 1.000+ Tam Metin Din Bilimleri Alan Kitabı

 

İdeal Online Tıp Kitapları

İdealonline Süreli Yayın Veritabanı sosyal bilimler ve fen bilimleri alanlarında oldukça geniş ve zengin bir koleksiyona sahiptir. Veritabanı; tarih, dil ve edebiyat, sosyoloji, siyasal bilimler, eğitim, kültür&sanat, müzik, ekonomi&finans, sağlık bilimleri, mühendislik, psikoloji, hukuk gibi alanlarda  akademik ve popüler dergilere elektronik ortamda erişim imkanı sağlar.

ProQuest 
Ebook Central

Ebook Central 170.000’nin üzerinde elektronik kitap içermektedir. İşletme&Ekonomi, Antropoloji, Bilgisayar&IT, Güzel Sanatlar, Mühendislik ve Teknoloji, Eğitim, Tarih, Dil&Edebiyat, Tıp, Psikoloji, Fiziki Bilimler, Fen Bilimleri, Din ve Sosyal Bilimler gibi 15 ana konu başlığı altında sınıflandırılmış yüzlerce alt başlık içermektedir.

 

Satın Alınan E-kitaplar 

Ebsco

Kitap Listesini İndirmek İçin Tıklayınız

 

Science Direct

 

Kitap Listesini İndirmek İçin Tıklayınız

 

 Gale

 

Kitap Listesini İndirmek İçin Tıklayınız

 


Oluşturma: 26 Mayıs 2018