* Kalite Kurul Toplantısı Gerçekleştirilmiştir

25 Temmuz 2022 Pazartesi günü üniversitemiz kalite kordinatörlüğü ekibi personeli Nüket SEVCAN YÖRÜK'ün katılımıyla kütüphanemize yönelik KAP ve İç Tetkik süreci için bilgilendirme toplantısı gerçekleşmiştir.

 

* Üçüncü Uluslararası Hafta (International Staff Week) Etkinliği Kapsamında Akademisyenlerin Kütüphanemizi Ziyareti

Üniversitemiz tarafından gerçekleştirilen Üçüncü Uluslararası Hafta (International Staff Week) Etkinliği kapsamında 08 Haziran 2022 tarihinde akademisyenler kütüphanemizi ziyaret etmişlerdir.

 

 

* 58. Kütüphane Haftası Etkinliği Gerçekleştirilmiştir

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı tarafından 58. Kütüphane Haftası programı kapsamında düzenlenen "Hakikat ve Kütüphaneler" temalı etkinlikte Ostim Teknik Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Anıl MÜNGEN, "Yapay Zeka İle Araştırma" konulu sunumunu gerçekleştirilmiş, 2021 yılında Prof. Dr. Fuat Sezgin Kütüphanesinden ençok ödünç kitap alan akademik personel ve öğrencimize ödül verilmiş ve Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Anıl MÜNGEN Rektörümüz Prof. Dr. Ekrem Savaş'ı ziyaret etmiştir.

 

* 2021-2022 Akademik Yılı Kütüphane Oryantasyon Programları Tamamlanmıştır

Ekim - Kasım 2022 tarihlerinde üniversitemize yeni başlayan öğrencilere kütüphanemiz personeli tarafından kütüphane kullanımı ve bilgiye erişim hakkında oryantasyon eğitimi düzenlenmiştir.

 


Oluşturma: 27 Temmuz 2022