TÜBİTAK ULAKBİM lisansı kapsamında abonelik erişiminin bulunduğu online tıp kaynaklarına evlerinizden ve mobil uygulamalardan erişim ve içerikte aradığınız bilgileri hızlı ve kolayca nasıl erişebileceğinizin anlatıldığı UpToDate veElsevier ClinicalKey online kullanıcı eğitimlerimize davetlisiniz!

Kayıt oluşturduktan sonra e-posta adresinize otomatik olarak gelen linke tıklayarak kayıt oluşturduğunuz oturuma girebilirsiniz.  (Lütfen istenmeyen iletiler /junk e-mail kısımını da kontrol ediniz)

Duyuru içerisinden kayıt linkinin çalışmaması durumunda kayıt olmak istediğiniz oturuma ait linki kopyalayıp internet tarayıcıları üzerinden kayıt gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitimlere Kayıt İçin :

21 Aralık Çarşamba              
12:30     https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZAuc-qprT8rHdHcGjbv2Gzb-RbxilSRShqS

22 Aralık Perşembe       
12:30  https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZIpdumorzspH9FviHae8a6LZtNVp0GixYqU

Not : Sadece Kurumunuza veya tarafınıza yönelik yüz yüze ve online özel eğitim talepleri için bizlere destek@geminibilgi.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

UpToDate veri tabanı, 25 Uzmanlık alanında, 7400’den fazla uzman doktor tarafından hazırlanan 12.300’den fazla konu içeriğine erişim sunmakta olan kanıta dayali bir klinik karar destek sistemidir.

UpToDate; sürekli güncellenen, kanıta dayalı klinik bilgilerle donatılmış ve kullanımı kolay arayüzü ile dünyanın en çok kullanılan klinik bilgi kaynakları arasında yer almaktadır.

Doktorlar tarafından hastalık teşhisinde bulunulması, tedavi planı hazırlanmasi ve klinik bilgilerin hızlı ve etkin şekilde paylaşılmasına olanak verecek şekilde tasarlanmıştır

 

Elsevier - ''ClinicalKey''veritabanı; doktorların sorularına  hızlı yanıt veren ve akıllı bir arama seçeneği sunan oldukça kapsamlı bir veri tabanıdır.

Elsevier'e ait Clinical Key veritabanı içinde 35 tıbbi uzmanlık alanı yer almaktadır.

Doody Core Titles E-Kitap listesi içinde yer alan Elsevier kitaplarının yüzde 90’ından fazlası ClinicalKey kapsamı içinde bulunmaktadır.

NOT: Toplantı sonunda, katılımcılara;  ClinicalKey uzaktan erişim şifresi oluşturulacak ve katılım sertifikası iletilecektir.

‘’ClinicalKey’’ içeriğindeki dergilerinden bazıları: -

İçerikteki tüm Dergilerin listesi için tıklayınız : https://www.clinicalkey.com/#!/browse/journals

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı

20 Aralık 2022