Kütüphane olarak, Charlesworth Author Services tarafından  sağlanan ücretsiz web semineri ile araştırmacılarınızı destekleyebilirsiniz. Kullanıcılarınıza son derece fayda sağlayacağına inandığımız bu seminerin aşağıda yer alan konu, tarih ve saat bilgileri ile kayıt linkini kullanıcılarınız ile paylaşabilirsiniz.
 
Araştırma Bütünlüğünü Desteklemede Akran Değerlendirmesinin Önemi

Araştırmadan yayına kadar olan sürecin her aşamasında dürüstlük çok önemlidir. Ancak, akran değerlendirmesi sırasında ek bir önem kazanır çünkü bu aşamada sorumluluk birkaç paydaş tarafından paylaşılır: araştırmacılar, dergi editörleri ve akran hakemleri.
2022 Akran Değerlendirme Haftası (19-23 Eylül) kutlamaları kapsamında düzenlenen bu web semineri, tüm bu paydaşların bu önemli aşamada Araştırma Bütünlüğünü (2022 Akran Değerlendirmesi Haftası teması) desteklemeye nasıl yardımcı olabileceğini konu alacaktır.

Panelistler:
- Sunaina Singh, Akademik Editör ve Eğitmen
- Daniel Sullivan, Deneyimli Dergi Editörü ve Eğitmen

Moderatör:
Jamie Pei, PhD Eğitmen ve Koç

Tarih: 22 Eylül Perşembe
Saat 16.00 (TR saati)

 
KAYIT İÇİN TIKLAYIN
  • Seminerler tamamen ücretsiz olup, eğitim dili İngilizce'dir.
  • Kayıt sayfasında webinar hakkında İngilizce bilgiye ulaşabilirsiniz.
Charlesworth Author Services Kimdir?
EaZy Solutions olarak temsilciliğini yaptığımız İngiltere merkezli Charlesworth Author Services , yazarları, makale başvurusundan yayınlanma aşamasına kadar her süreçte desteklemek amacıyla kurulmuştur. Charlesworth Author Services, akademik ve profesyonel sektörlerde uzmanlaşmış, yüksek kalitede bir yayıncılık hizmetleri şirketidir.

Detaylı bilgi veya İngilizce bilgilendirme talepleriniz için bizimle iletişime geçebilir  veya web sayfasına göz atabilirsiniz.

14 Eylül 2022