Hastanenizin, TÜBİTAK ULAKBİM lisansı kapsamında abonelik erişiminin bulunduğu online tıp kaynaklarına evlerinizden ve mobil uygulamalardan erişim ve içerikte aradığınız bilgileri hızlı ve kolayca nasıl erişebileceğinizin anlatıldığı Elsevier ClinicalKey ve UpToDate online kullanıcı eğitimlerine davetlisiniz!

  

Kayıt oluşturduktan sonra e-posta adresinize otomatik olarak gelen linke tıklayarak kayıt oluşturduğunuz oturuma girebilirsiniz.  (Lütfen istenmeyen iletiler /junk e-mail kısımını da kontrol ediniz)

 

 

 

Eğitimlere Kayıt İçin :  

 

20 Temmuz Çarşamba 12.30  https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZ0sc--ppjsrGdaALI1p69q_Ttaf9805bV6d

21 Temmuz Perşembe 12.30  https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZcocuytrz0sHNQU9IZb9kk_lIMv0R6BRkkR


Not : Sadece Kurumunuza veya kliniğinize yönelik yüz yüze ve online eğitim talepleri için bizlere destek@geminibilgi.com.tr adresinden ulaşabilir ve bu davetiyeyi grubunuza iletebilirsiniz.

 

  

UpToDate veri tabanı, 25 Uzmanlık alanında, 7300’den fazla uzman doktor tarafından hazırlanan 12.400’den fazla konu içeriğine erişim sunmakta olan kanıta dayali bir klinik karar destek sistemidir.
UpToDate; sürekli güncellenen, kanıta dayalı klinik bilgilerle donatılmış ve kullanımı kolay arayüzü ile dünyanın en çok kullanılan klinik bilgi kaynakları arasında yer almaktadır.

Doktorlar tarafından hastalık teşhisinde bulunulması, tedavi planı hazırlanmasi ve klinik bilgilerin hızlı ve etkin şekilde paylaşılmasına olanak verecek şekilde tasarlanmıştır

 

Elsevier ''ClinicalKey'' veritabanı; doktorların sorularına  hızlı yanıt veren ve akıllı bir arama seçeneği sunan oldukça kapsamlı bir veri tabanıdır.

Elsevier'e ait Clinical Key veritabanı içinde 35 tıbbi uzmanlık alanı yer almaktadır.

Doody Core Titles E-Kitap listesi içinde yer alan Elsevier kitaplarının %95’inden fazlası ClinicalKey kapsamı içinde bulunmaktadır.

 

NOT: Toplantı sonunda, katılımcılara ClinicalKey uzaktan erişim şifresi oluşturulacak ve katılım sertifikası iletilecektir.

 

‘’ClinicalKey’’ içeriğindeki dergilerinden bazıları: -

İçerikteki tüm Dergilerin listesi için tıklayınız : https://www.clinicalkey.com/#!/browse/journals

 

 

 

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı

19 Temmuz 2022