Hastanenizin, TÜBİTAK ULAKBİM lisansı kapsamında abonelik erişiminin bulunduğu online tıp kaynaklarına evlerinizden ve mobil uygulamalardan erişim ve içerikte aradığınız bilgileri hızlı ve kolayca nasıl erişebileceğinizin anlatıldığı Elsevier ClinicalKey ve UpToDate online kullanıcı eğitimlerine davetlisiniz!

  

Kayıt oluşturduktan sonra e-posta adresinize otomatik olarak gelen linke tıklayarak kayıt oluşturduğunuz oturuma girebilirsiniz.  (Lütfen istenmeyen iletiler /junk e-mail kısımını da kontrol ediniz)

 

 

Eğitimlere Kayıt İçin :  

 

2   Haziran Perşembe             12.30    https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZckd-2orTIqGNIyPc3NftDbsIpVPYPy2zPl

3   Haziran Cuma                     12:30   https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZwvcOuqqzwoEtx_7M9EVNatJHDiargNaVaC

 

Not : Sadece Kurumunuza veya kliniğinize yönelik özel eğitim talepleri için bizlere destek@geminibilgi.com.tr adresinden ulaşabilir ve bu davetiyeyi grubunuza iletebilirsiniz.

Yeni arayüzü incelemek için; www.clinicalkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

UpToDate veri tabanı, 25 Uzmanlık alanında,7400’den fazla uzman doktor tarafından hazırlanan 12.300’den fazla konu içeriğine erişim sunmakta olan kanıta dayali bir klinik karar destek sistemidir.
UpToDate; sürekli güncellenen, kanıta dayalı klinik bilgilerle donatılmış ve kullanımı kolay arayüzü ile dünyanın en çok kullanılan klinik bilgi kaynakları arasında yer almaktadır.

Doktorlar tarafından hastalık teşhisinde bulunulması, tedavi planı hazırlanmasi ve klinik bilgilerin hızlı ve etkin şekilde paylaşılmasına olanak verecek şekilde tasarlanmıştır

 

Elsevier ''ClinicalKey'' veritabanı; doktorların sorularına  hızlı yanıt veren ve akıllı bir arama seçeneği sunan oldukça kapsamlı bir veri tabanıdır.

Elsevier'e ait Clinical Key veritabanı içinde 35 tıbbi uzmanlık alanı yer almaktadır.

Doody Core Titles E-Kitap listesi içinde yer alan Elsevier kitaplarının %95’inden fazlası ClinicalKey kapsamı içinde bulunmaktadır.

 

NOT: Zoom oturumuna kayıt olurken soyadınızın yanına kurum adınızı yazmanızı rica ederiz. Toplantı sonunda, katılımcılara ClinicalKey uzaktan erişim şifresi oluşturulacak ve katılım sertifikası iletilecektir.

 

‘’ClinicalKey’’ içeriğindeki dergilerinden bazıları: 

İçerikteki tüm Dergilerin listesi için tıklayınız : https://www.clinicalkey.com/#!/browse/journals

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı

31 Mayıs 2022