Hastanenizin, TÜBİTAK ULAKBİM lisansı kapsamında abonelik erişiminin bulunduğu online tıp kaynaklarına evlerinizden ve mobil uygulamalardan erişim ve içerikte aradığınız bilgileri hızlı ve kolayca nasıl erişebileceğinizin anlatıldığı YENİElsevier ClinicalKey arayüzü ve UpToDate online kullanıcı eğitimlerimize davetlisiniz!

 

Yeni Nesil ClinicalKey platformu broşürü :  https://www.elsevier.com/__data/assets/pdf_file/0003/1177140/CKnext-gen-flyer.pdf

 

Aşağıdaki linkler aracılığı ile online oturumlara kayıt olarak katılım sağlayabilirsiniz.

Kayıt oluşturduktan sonra e-posta adresinize otomatik olarak gelen linke tıklayarak kayıt oluşturduğunuz oturuma girebilirsiniz.  (Lütfen istenmeyen iletiler /junk e-mail kısımını da kontrol ediniz)

 

Duyuru içerisinden kayıt linklerinin çalışmaması durumunda kayıt olmak istediğiniz oturuma ait linki kopyalayıp internet tarayıcıları üzerinden kayıt gerçekleştirebilirsiniz.

  

Eğitimlere Kayıt İçin :  

 

25 Ağustos Çarşamba 12.30 https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZEkdOGuqj0oEtKeoib69kHA_R7RFUUwQmDB

26 Ağustos Perşembe 12.30 https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZYrfumpqj8iGdeFGcNDZBfXSVrGbLYguJJK

27 Ağustos Cuma         12.30 https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZUvd-ugrjMuH9Y-440o-eGZrWpx4sDcIyAV

 

Not : Sadece Kurumunuza veya tarafınıza yönelik özel eğitim talepleri için bizlere destek@geminibilgi.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Toplantı sonunda, katılımcılara ClinicalKey uzaktan erişim şifresi oluşturulacak ve katılım sertifikası iletilecektir.

 

ClinicalKey Yeni arayüzünü incelemek için; www.clinicalkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

UpToDate veri tabanı, 25 Uzmanlık alanında,7300’den fazla uzman doktor tarafından hazırlanan 12.000’den fazla konu içeriğine erişim sunmakta olan kanıta dayali bir klinik karar destek sistemidir.
UpToDate; sürekli güncellenen, kanıta dayalı klinik bilgilerle donatılmış ve kullanımı kolay arayüzü ile dünyanın en çok kullanılan klinik bilgi kaynakları arasında yer almaktadır.

Doktorlar tarafından hastalık teşhisinde bulunulması, tedavi planı hazırlanmasi ve klinik bilgilerin hızlı ve etkin şekilde paylaşılmasına olanak verecek şekilde tasarlanmıştır.

 

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı


24 Ağustos 2021