Hastanenizin, TÜBİTAK ULAKBİM lisansı kapsamında abonelik erişiminin bulunduğu online tıp kaynaklarına evlerinizden ve mobil uygulamalardan erişim ve içerikte aradığınız bilgilere hızlı ve kolayca nasıl erişebileceğinizin anlatıldığı Elsevier ClinicalKey ve UpToDate online kullanıcı eğitimimize davetlisiniz!

 

Eğitim toplantısına aşağıda iletmiş olduğumuz linke tıklayarak kayıt oluşturabilir ve sonrasında tarafınıza iletilecek olan e- maildeki linke tıklayarak katılabilirsiniz.

 

22 Haziran Salı             12.30  https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZUqfumrrjkiEtX_jSkOS6m7RO4pVupFQtwD

24 Haziran Perşembe 12.30   https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZMsd-iqrDssGNTAfsLDY7hvUNfHU4wbvR1e

25 Haziran Cuma         12.30   https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZMsc-iuqTwuG9xZL6hNyljdEVGL-ZE10kCs

Sadece sizlerin kurumuna ya da birimine yönelik özel eğitim talepleri için bizlere destek@geminibilgi.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

UpToDate veri tabanı, 25 Uzmanlık alanında,7300’den fazla uzman doktor tarafından hazırlanan 12.000’den fazla konu içeriğine erişim sunmakta olan kanıta dayali bir klinik karar destek sistemidir.
UpToDate; sürekli güncellenen, kanıta dayalı klinik bilgilerle donatılmış ve kullanımı kolay arayüzü ile dünyanın en çok kullanılan klinik bilgi kaynakları arasında yer almaktadır. Doktorlar tarafından hastalık teşhisinde bulunulması, tedavi planı hazırlanmasi ve klinik bilgilerin hızlı ve etkin şekilde paylaşılmasına olanak verecek şekilde tasarlanmıştır

 

Elsevier yayınevine ait ''ClinicalKey'' veritabanı; doktorların sorularına  hızlı yanıt veren ve akıllı bir arama seçeneği sunan oldukça kapsamlı bir veri tabanıdır.

Elsevier'e ait Clinical Key veritabanı içinde 35 tıbbi uzmanlık alanı yer almaktadır.

Doody Core Titles E-Kitap listesi içinde yer alan Elsevier kitaplarının %95’inden fazlası ClinicalKey kapsamı içinde bulunmaktadır.

 

NOT: Zoom oturumuna kayıt olurken soyadınızın yanına kurum adınızı yazmanızı rica ederiz.
Katılımcılara ClinicalKey uzaktan erişim şifresi oluşturulacaktır ve katılım sertifikası iletilecektir.

 

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı


21 Haziran 2021