3 Mayıs tarihine kadar erişiminize açık olan Diş hekimliği alanındaki ders kitaplarını içeren Elsevier ClinicalKey Student Dental “yeni nesil uzaktan eğitim platformu”online kullanıcı eğitimi düzenlenecektir.

Tüm Diş Hekimliği Fakültesi akademisyen ve öğrencileri aşağıdaki kayıt linki üzerinden kayıt olarak oturuma katılabilirler.

 

22 Nisan Perşembe günü Saat: 14:00    

Kayıt linki:  https://zoom.us/meeting/register/tJUoc--rqTMvH90VvY367fHVf8GGwqBZC7Zp

Eğitim Dili: Türkçe

 

KURUM İÇİNDEN KİTAPLARA ERİŞİM İÇİN:

Kurum internet ağınız üzerinden, ana sayfadaki “Register” bölümünden kurumsal e-mailiniz ile kayıt yaparak erişebilirsiniz.

Eğer kurumunuzun abonesi olduğu “Elsevier ClinicalKey” için kullandığınız bir kullanıcı adı ve şifreniz varsa, bu kullanıcı adı ve şifre ile “Elsevier ClinicalKey Student Foundation Dental” veritabanına da erişim sağlayabilirsiniz.    

 

UZAKTAN / EVDEN / MOBİL ERİŞİM:

Eğer kurumunuzun abonesi olduğu “Elsevier ClinicalKey”e uzaktan erişim için kullandığınız bir kullanıcı adı ve şifreniz varsa, bu kullanıcı adı ve şifre ile “Elsevier ClinicalKey Student Foundation Dental” veritabanına da uzaktan erişim sağlayabilirsiniz.  

 

Uzaktan Erişim Klavuzunu Buradan İndirebilirsiniz

 

Elsevier ‘’ClinicalKey Student Dental’ içerisinde neler var?

Elsevier’ın diş hekimliği eğitimiyle ilgili 60+ kitap 

38.000+ imaj

İçerik listesi: https://www.geminibilgi.com.tr/images/userfiles/clinicalkeystudentdentaliceriklistesi.xlsx

 


Elsevier ‘’ClinicalKey Student‘’ eğitim platformu arayüz ayrıcalıkları nelerdir?
Dilediğiniz kitap içinden Bookshelf özelliğini çalıştırarak;

İşaretleme,

Not alma ,

İmajları sunuma aktarma,

Metin kopyalama,

Aplikasyon üzerinden sesli okuma (text to speech)

Çalışma kartları oluşturma gibi özellikleri kullanabilirsiniz.


Ödev Oluşturma (Create Assignment) modülü ve highlight, sharing ayarları yardımıyla farklı öğrenci gruplarınız ile paylaşabileceğiniz ödevleri işaretlemeleriniz ve notlarınız ile hazırlayabilirsiniz.  

Öğrencileriniz hem sizin paylaştığınız, hem de kendi oluşturdukları notları çıktı alabildikleri gibi çevrimdışı olarak da mobil aplikasyon üzerinden okuyabilirler, üzerinde çalışabilir ve birbirlerinin notlarını takip edebilirler.

ClinicalKey Student Bookshelf“ aplikasyonunu telefonunuza indirerek, bir kez log-in olarak incelemiş olduğunuz kitaplara ve çalışmalarınıza uzaktan çevrimdışı olarak da erişebilirsiniz.

Platform ile ilgili faydalı videolar:


21 Nisan 2021