Kurumsal Aboneliğiniz kapsamında, Elsevier ClinicalKey ve UpToDate online TIP kaynaklarına evlerinizden ve mobil uygulamalardan erişim ve içerikte aradığınız bilgilere hızlı ve kolayca nasıl erişebileceğiniz konusunda online kullanıcı eğitimlerimize davetlisiniz!

Eğitimlere Kayıt İçin:

16 Mart Perşembe      12:30                   https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZAud--sqDkuGdYNSbsVfNDO5PYHiTFtFBHV

23 Mart Perşembe      12:30                   https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZEkfu2opzMvHtZzwULiGsJYnLBJHcPSiDwy

30 Mart Perşembe      12:30                   https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZAkcuCpqjIrHtKaUgwYEfAufGkWJLh76lwx

 

UpToDate veri tabanı, 25 Uzmanlık alanında,7400’den fazla uzman doktor tarafından hazırlanan 12.300’den fazla konu içeriğine erişim sunmakta olan kanıta dayali bir klinik karar destek sistemidir.
UpToDate; sürekli güncellenen, kanıta dayalı klinik bilgilerle donatılmış ve kullanımı kolay arayüzü ile dünyanın en çok kullanılan klinik bilgi kaynakları arasında yer almaktadır. Doktorlar tarafından hastalık teşhisinde bulunulması, tedavi planı hazırlanmasi ve klinik bilgilerin hızlı ve etkin şekilde paylaşılmasına olanak verecek şekilde tasarlanmıştır.

Elsevier - ''ClinicalKey''veritabanı; doktorların sorularına  hızlı yanıt veren ve akıllı bir arama seçeneği sunan oldukça kapsamlı bir veri tabanıdır.

Elsevier'e ait Clinical Key veritabanı içinde 35 tıbbi uzmanlık alanı yer almaktadır.

Doody Core Titles E-Kitap listesi içinde yer alan Elsevier kitaplarının yüzde 90’ından fazlası ClinicalKey kapsamı içinde bulunmaktadır.

İçerikteki tüm Dergilerin listesi için tıklayınız : https://www.clinicalkey.com/#!/browse/journals

İçeriktekitüm Kitapların listesi için tıklayınız : https://www.clinicalkey.com/#!/browse/books

 

 

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı

15 Mart 2023